Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Zabytkowych

Samochody zabytkowe to takie pojazdy, które wyróżniają się żółtą tablicą rejestracyjną. Takie pojazdy nie są wcale tanie, ale nasz skup samochodów zabytkowych chętnie interesuje się tymi autami. Można śmiało powiedzieć, że nasza firma pozyskała do dzisiaj najwięcej samochodów zabytkowych. W historii naszej firmy udało nam się kupić 500 sztuk takich pojazdów, co jest ewenementem na skalę Europejską. Ze statystyk wynika, że nasze ceny są blisko 10% wyższe od cen konkurencji, co nie tylko powinno działać na wyobraźnię kierowcy, ale również uświadomić go, że konkurencja lubi sobie z każdego zakpić. Proces sprzedawania samochodu powszechnie wydaje się dosyć długi, dlatego staramy się w każdy sposób ułatwić klientowi cała tę formalność. Jeśli mowa o statystykach, to na terenie Warszawy porusza się jedynie 350 samochodów zabytkowych, a zaledwie 100 z nich jest na sprzedaż. Jeśli są na sprzedaż, to warto się do nas udać. Posiadamy profesjonalny sprzęt do diagnostyki pojazdów. Możemy za pomocą specjalnego urządzenia sprawdzić stan techniczny silnika, a za pomocą prostych miarek określić, czy lakier był ponownie nakładany (kolizja), czy jest fabryczny. Skup samochodów zabytkowych może Wam zagwarantować zamknięcie transakcji w ciągu jednego dnia. Nasi diagności dołożą wszelkich starań aby rzetelnie wycenić Państwa pojazd. Posiadamy przeszkolonych pracowników, którzy wkładają wiele pasji w swój zawód. Co jest najważniejsze. Mało jest firm na terenie Warszawy, które wypłacają gotówkę od ręki. My tacy właśnie jesteśmy. Tego samego dnia dostaniecie Państwo gotówkę. W Warszawie jest wiele skupów, które niestety nie mają za dobrej opinii. U nich możecie sprzedać swoje auto za 10 tysięcy, a u nas dostaniecie za ten sam model przynajmniej 14 tysięcy. Tak, jesteśmy uczciwi i staramy się na każdym kroku udowadniać nasze dobre zamierzenia. Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, to nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić do kontaktu telefonicznego.

Skup Samochodów