Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Ząbki

Ząbki pewnie nie kojarzą się dobrze wszystkim Warszawiakom, ale jest to miejsce, gdzie możecie znaleźć nasz skup samochodów Warszawa Ząbki. Dzięki sposobowi działania naszej firmy, udało nam się dokonać bardzo wielu transakcji. Wiele osób posiada w swoim domu jakiś samochód, którego zwyczajnie chce się pozbyć. Często aukcje internetowe nie zadowolą zarówno sprzedającego jak i kupującego, dlatego warto zastanowić się nad oddaniem swojego samochodu do skupu. Skupy nie są dobrze kojarzone, a to ze względu na machlojki naszej konkurencji. My, jako bardzo doświadczony skup samochodów jesteśmy firmą rzetelną i uczciwą, co niestety jest pozycją niżową w całej Warszawie. Jesteśmy ludźmi z doświadczeniem i kochający swoją prace, którzy od początku budowali tę firmę. Każdy z naszych pracowników to wykwalifikowany fachowiec o najwyższej kulturze osobistej. Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim szybka wycena i bardzo rzetelne podejście do tematu. Warto wiedzieć, że aby móc dobrze określić wartość samochodu, należy posiadać profesjonalny sprzęt. Dzisiaj ciężko ocenić wartość auta ręcznie, dlatego nasza firma gwarantuje rzetelną wycenę poprzez sprawdzenie stanu technicznego pojazdu za pomocą naszych specjalistycznych urządzeń. Zależy nam na tym, by każdy klient był pewien, że lepiej trafić nie mógł. Oferujemy najlepsze ceny w całej Warszawie. Nasza firma darzy ogromnym szacunkiem swoich klientów. To nie wszystko. Oferujemy darmową wycenę samochodu, co również jest nowością. Jeśli nie chcecie Państwo ruszać się z domu, to możecie do nas podesłać kilka zdjęć swojego auta a my na tej podstawie stworzymy konkretną wycenę, która nie koniecznie musi się różnić od realnej ceny za samochód. Skup samochodów Warszawa Ząbki to firma, która gwarantuje zdecydowanie najlepsze ceny, a wypłaty odbywają się u nas każdego dnia. Jeśli o ósmej sprzedacie nam swój samochód to o 14 macie pieniądze w kieszeni. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a dowiecie się o nas dosłownie wszystkiego.

Skup Samochodów