Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Warszawa Włochy

Skup samochodów Warszawa Włochy jest miejscem, gdzie za bardzo wysokie pieniądze możecie Państwo sprzedać swój samochód. Zamiłowanie do motoryzacji sprawiło, że jesteśmy obecnie w tym miejscu i skupujemy auta. Na terenie Warszawy znajduje się najwięcej ludzi, którzy na aukcjach internetowych oferują swoje samochody. Nasz skup w swoich szeregach zatrudnia najlepszych rzeczoznawców. Weźmiemy pod uwagę wszystkie aspekty, które wpływają na wartość sprzedawanego przez Państwa samochodu. Codziennie przyjmujemy wielu klientów i wyceniamy wiele aut. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim rocznik samochodu, jego stan techniczny, oraz oczywiście wizualny. Według statystyk nasze ceny są o około 15% wyższe, niż ceny konkurencji, dlatego warto znać nasz numer telefonu. Nasza firma darzona jest wielkim zaufaniem i szacunkiem na, który pracowaliśmy wiele lat. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie wymogi oczekiwane przez klienta, a warto wiedzieć, że klienci bywają bardzo wymagający. Posiadamy najlepszy sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu możemy w ciągu kilku minut wykonać rzeczowej wyceny samochodu. Skupujemy samochody każdej marki i nie ma dla nas znaczenie, czy auto jest stare, czy też prawie z salonu. Zapewniamy bezpłatną wycenę i dojeżdżamy również za darmo bezpośrednio do klienta. Możemy również wycenić samochód na postawie zdjęć, które możecie przysłać Państwo na nasz adres mailowy. Naszym priorytetem jest szybkość i bezpieczeństwo skupu aut. Jeśli jednak chcecie Państwo dokładniejszej wyceny wystarczy umówić się z naszym rzeczoznawcą. W wyznaczonym przez Was terminie nasz pracownik uda się do Państwa ze swoim sprzętem i rozpocznie profesjonalną wycenę pojazdu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nie ma lepszej firmy w Warszawie, dlatego warto wybrać nasz skup samochodów Warszawa Włochy.

Skup Samochodów