Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Warszawa Siekierki

W Warszawie istnieje wiele dzielnic, które znane są z ogromnej ilości zarejestrowanych samochodów. Siekierki to jedna z takich dzielnic, gdzie obecnie znajduje się 230 000 zarejestrowanych samochodów, co jest absolutnym rekordem w Polsce. Nasz skup samochodów Warszawa Siekierki oferuje zdecydowanie najwyższe ceny w tej okolicy, dlatego powinniście Państwo bardzo uważnie śledzić nasze nowe oferty. Wiemy, że wiele skupów z pogardą traktują swoich klientów, traktując ich samochody jak starocie a ich samych jak żebraków. Dla nas samochody to nie są zwykłe puszki na kółkach. Bez względu na stan czy markę, dla nas każde auto jest piękne, bo kochamy naszą pracę i każdego dnia o każdej porze wykonujemy ją z pasją, bo urodziliśmy się w takim kraju, gdzie pasja ma szczególne znaczenie. Jeśli śledzicie Państwo rynek skupu samochodów, to powinniście zauważyć, że nasza firma jest obecnie liderem pod względem nie tylko sprzedaży, ale wysokości proponowanych cen za samochody. Nie musimy przytaczać tutaj opinii naszych klientów, ponieważ zebranie ich wszystkich zajęło by nam kilka tygodni. Jesteśmy profesjonalistami i dumnie o tym mówimy. Jeśli nie wierzycie nam na słowo skontaktujcie się z nami jak najszybciej. Wycena odbywa się u nas na dwa sposoby. Możecie Państwo zamówić naszego rzeczoznawcę, który ZA DARMO podjedzie do miejsca, które wskażecie i za pomocą profesjonalnego sprzętu dokona on szczegółowej wyceny, a możecie również przesłać nam kilka zdjęć swojego pojazdu i ma na ich podstawie dokonamy orientacyjnej wyceny. Takie orientacyjne wyceny mają ogromne znaczenie w późniejszej transakcji, ponieważ już na wstępie pokazują ile wart jest proponowany samochód. Skup samochodów Warszawa Siekierki to jak widzicie miejsce, gdzie możecie nie tylko sprzedać swój samochód, ale zrobić to za bardzo dobre pieniądze. Dzisiaj trudno jest znaleźć uczciwego kupca, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, a sami się przekonacie, że nasza firma jest zdecydowanie najlepsza na terenie całej Warszawy.

Skup Samochodów