Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Warszawa Radość

Skup samochodów Warszawa Radość z przyjemnością może ogłosić, że w 2012 roku płaciliśmy najlepsze pieniądze za skupowane samochody, a w 2013 roku jesteśmy na najlepszej drodze, by stać się samodzielnymi liderami w skupie pojazdów na terenie całej Europy. Dzisiaj zasięg naszej firmy jest globalny. Codziennie dokonujemy wielu transakcji i wiemy doskonale, że nasi klienci są w siódmym niebie, gdyż oferowane przez nas pieniądze są o wiele większe, niż kwoty sugerowane przez konkurencję. Zakup samochodów dobrej, jakości i po interesujących cenach jest naszym zadaniem. O każdym czasie możemy znaleźć ofertę przygotowaną specjalnie dla Was. Nasza firma dba o swoich potencjalnych klientów. Dzięki naszym wysokim cenom klient może podjąć właściwą decyzję. Czasem inne skupy manipulują swoimi klientami oferując wysokie stawki, a w rzeczywistości po wycenie dochodzi do tego, że suma znacznie różni się od proponowanej. U nas zawsze działa to w drugą stronę i oferujemy za każdym razem wyższe sumy. Polska to dziwny naród, gdzie każdy człowiek chce za bezcen dostać samochód. Polacy bojąc się wysokich kosztów napraw kupują tylko egzemplarze w idealnym stanie niewymagające po kupnie żadnych nakładów finansowych. Polacy również zawsze chcą odkupić od kogoś auto w znakomitym stanie i za śmieszne pieniądze. To samo robi nasza konkurencja. Można powiedzieć, że tylko dzięki oszustwie oni mogą przetrwać na tym rynku. Nasz skup samochodów Warszawa Radość może Państwu zagwarantować, że na terenie Warszawy nie znajdziecie lepszego skupu. Nasze działania od lat miały na celu mobilizować kierowców do wybierania nas i ta sztuka widać, że nam się udaje, gdyż reklamy naszej firmy wiszą w całej Warszawie i klienci bardzo chętnie nas wybierają. Jeśli teraz czytacie ten tekst, to zapewne szukacie dobrego skupu. Możecie mieć pewność, że wybierając nas otrzymacie najwyższe sumy pieniężne za sprzedany nam samochód. Wypłata gotówki odbywa się tego samego dnia, dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a dowiecie się absolutnie wszystkiego o sposobach przeprowadzania transakcji.

Skup Samochodów