Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Warszawa Mokotów

Skup samochodów Warszawa Mokotów to miejsce, które jest wręcz wymarzone dla kierowców, którzy chcą sprzedać swoje auto. Jesteśmy bardzo doświadczonym skupem, który swoją historię pisze od blisko 11 lat. Odkąd powstała nasza firma postawiliśmy na rzetelność oraz pełen profesjonalizm, gdyż wiemy, iż tych cech bardzo brakuje naszej konkurencji. Nauczeni doświadczeniem potrafimy rzetelnie ocenić wartość pojazdów, gdyż posiadamy do tego nie tylko wiedzę, ale też bardzo nowoczesny sprzęt diagnostyczny. W Warszawie istnieje wiele skupów i dlatego ciężko zapoznać się z nimi wszystkimi, aby wybrać najlepszą ofertę. My nie musimy manipulować klientami, a podajemy czarne na białym, że według statystyk jesteśmy obecnie liderami w skupie samochodów, gdyż nasze ceny są o 10% wyższe niż u konkurencji. Jeśli pragniecie Państwo sprzedać swój pojazd, to konkurencja może Wam zapłacić 10 000 złotych, a my? My zapłacimy bez problemu 11 tysięcy złotych, ponieważ szanujemy naszych klientów oraz ich portfele. Nasi fachowcy to ludzie, którzy bardzo dobrze wykonują swoją pracę. Pieczołowicie sprawdzamy stan techniczny pojazdu, ale także rozumiemy sentyment sprzedających, dlatego wartość auta zawsze jest po stronie klienta i dzięki temu skupujemy je po bardzo dobrych dla sprzedawcy cenach. Można śmiało powiedzieć, że skup samochodów Warszawa Mokotów to miejsce, które posiada swoją "duszę motoryzacyjną". Traktujemy wszystkich klientów z takim samym szacunkiem i wierzymy, że właśnie takie podejście pozwoliło nam wdrapać się na sam szczyt tego biznesu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym skupem, gdyż nasi pracownicy odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania. Wielu nie mogło się przełamać, ale kiedy do nas zadzwonili to zgodnie stwierdzili, że oferta naszego skupu jest absolutnie najlepsza w całej Warszawie.

Skup Samochodów