Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Warszawa Międzylesie

Międzylesie to dzielnica Warszawy, która jest znana z zamiłowania swoich mieszkańców do sprzedaży samochodów. Warszawa jest bogatą stolicą, gdzie mieszkańcy lubią zmieniać swoje samochody jak rękawiczki. Trudno się temu dziwić, wszak mieszka tam wielu bogatych ludzi. Nie lubią jednak oni sprzedawać swoim kolegom samochodów, dlatego wybierają nasz skup samochodów Warszawa Międzylesie. Nasi fachowcy oferują darmowy przyjazd do klienta i wykonanie profesjonalnej wyceny samochodu - robią to skrupulatnie, jednak to działa tylko na plus dla klienta. Nasz skup posiada wieloletnie doświadczenie, bo pracujemy w tej branży od przeszło dwudziestu lat. Statystyki jasno mówią, że skupowane przez nas samochody są wysokiej jakości, a za każdy pojazd płacimy średnio 5-7 procent więcej od konkurencji. Jesteśmy rzetelnymi ludźmi, dla których uczciwość jest stawiana wyżej niż chęć zarobku. Profesjonalizm jest bardzo ważny, jednak tak wielu sprzedawców o nim zapomina próbując na siłę wyssać z klienta życie i płacąc śmieszne pieniądze za jego samochód. Niestety wiemy doskonale jak traktowane są skupy samochodów. Wielu ludzi ma do nich uraz, bo już raz zostali oszukani. Niestety, ale tego nie przeskoczymy, za to możemy zmieniać obraz skupów dzięki transakcjom, które zadowolą klientów. Dzięki naszemu skupowi wielu ludzi zwyczajnie zarobiło dobre pieniądze. Dzisiaj, aby sprzedać samochód potrzebna jest jego uczciwa wycena. Nasi pracownicy posiadają dobrej jakości sprzęt do diagnostyki, dzięki któremu wycenią realną wartość pojazdu. Sprawdzamy stan techniczny silnika, stan karoserii i oczywiście przebieg samochodu. Możecie Państwo również wysłać do nas kilka zdjęć samochodu a my na tej podstawie dokonamy orientacyjnej wyceny, która może mieć wielkie znaczenie w późniejszej transakcji. Wycena dokonywana jest za darmo i to nas wyróżnia z szerokiego grona konkurencji, która pragnie tylko się nachapać. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą to skup samochodów Warszawa Międzylesie zachęca do kontaktu telefonicznego jak również mailowego. Odpowiemy na każde Państwa pytanie

Skup Samochodów