Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Warszawa Chomiczówka

Skup samochodów Warszawa Chomiczówka serdecznie zaprasza do swojego punktu. Nie każdemu kierowcy sprzedaż swojego samochodu przychodzi łatwo. Jest to często bardzo przemyślana decyzja, ale jak dochodzi do sprzedaży to dzieją się różne rzeczy. Czasem klient nie dostanie tyle pieniędzy ile by chciał i wtedy transakcja nie dochodzi do skutku. Warto wiedzieć, że wartość pojazdu zmienia się z dnia na dzień. Codziennie ta wartość jest zdecydowanie mniejsza, dlatego też trudno jest sprzedać auto po dobrej cenie. To się tyczy oczywiście sprzedaży personalnej a nie skupowej. Jeśli jednak zdecydujecie się Państwo wybrać skup, to nasza oferta powinna Was do siebie przekonać. Działanie naszego skupu jest ukierunkowane przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Działamy kompleksowo, szybko i profesjonalnie. Pierwszy krok zawsze należy do klienta. To on kontaktuje się z nami tak, jak mu wygodniej. Nasz pracownik może podjechać do domu klienta i za darmo dokonać wyceny. Możecie również Państwo przesłać nam na e-maila kilka zdjęć swojego pojazdu, a my na ich podstawie dokonamy szacunkowej wyceny, która może mieć ogromne znaczenie w przyszłości. Wysłanie formularza nic nie kosztuje, a może spowodować udaną transakcję, która zadowoli obie strony. Zależy nam na zadowoleniu klienta a także na dalszej współpracy. Przyszli sprzedawcy mogą być spokojni o swoje samochody, gdyż będą one stale garażowane i utrzymane w najlepszych warunkach. Nasz skup samochodów Warszawa Chomiczówka to przede wszystkim miejsce dobrego zarobku. W Warszawie jest wiele skupów, które niestety nie mają za dobrej opinii. U nich możecie sprzedać swoje auto za 10 tysięcy, a u nas dostaniecie za ten sam model przynajmniej 14 tysięcy. Tak, jesteśmy uczciwi i staramy się na każdym kroku udowadniać nasze dobre zamierzenia. Jeśli chcecie Państwo sprzedać swój samochód, to serdecznie zapraszamy do nas, lub do zwykłego kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Skup Samochodów