Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Użytkowych

Nasz skup samochodów użytkowych może zaproponować Państwu najwyższe pieniądze za swój samochód. Wiemy doskonale, że na terenie Warszawy jest bardzo wielu ludzi, którzy szukają kupców na swoje auta, które de facto stoją całymi latami w garażu. Jeśli auto jest sprawne, a nie chcecie nim jeździć, to może warto zainteresować się naszą ofertą? Tylko dla Was i waszej wygody oferujemy darmową wycenę. Nasi specjaliści przyjadą do Was i z uśmiechem na twarzy wycenią wasze auto. Posiadamy do tego celu specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, który naprawdę potrafi cuda. Darmowa wycena zostanie dokonana po bliższych oględzinach auta z zewnątrz jak i wewnątrz oraz po sprawdzeniu stanu technicznego pojazdu. Bierzemy pod uwagę stan techniczny, rocznik oraz stan lakieru. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie wymogi oczekiwane przez klienta. To co nas jeszcze wyróżnia to odpowiednie podejście do klienta, ponieważ wiemy doskonale jak ważny dla niego jest jego samochód. Każdy ma przecież sentyment do sprzedawanego pojazdu i my o tym wiemy, dlatego nasze ceny są wyższe o ten aspekt. Dzisiaj niewiele jest firm konkurencyjnych, które mogą zapewnić taką cenę za samochód jak my. Wiemy doskonale jakie podejście do skupów mają ludzie, ale to nas nie zraża, ponieważ opinia o nas jest pozytywna i to powinno świadczyć o nas pozytywnie. Naszych pracowników cechują nienaganne maniery i kultura. Praca zawsze w miłej atmosferze. Jako priorytet stawiamy zadowolenie klienta i będziemy o tym jeszcze nie raz wspominać ponieważ to jedna z tych cech, jakich brakuje naszej konkurencji i może dzięki temu jesteśmy obecnie jednym z liderów na tym rynku. Nasz skup samochodów użytkowych serdecznie do siebie zaprasza. Jesteśmy absolutnie przekonani, że ubijemy dobry interes dlatego jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, to poniżej znajdziecie do nas numer telefonu. Jeden sygnał i jesteśmy u Państwa!

Skup Samochodów