Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Terenowych

Nasz skup samochodów terenowych jest miejscem, gdzie przyjmujemy każdą ilość samochodów. Historia naszej firmy jest bardzo długa, ale obfita w sukcesy. Istniejemy na rynku od 11 lat i do dzisiaj udało nam się pozyskać blisko 30 tysięcy samochodów! Jako grupa bardzo doświadczonych mechaników wiemy doskonale, że nie otrzymacie Państwo kota w roku. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ wiele skupów dba tylko o swoje interesy i często kierowcy dają się nabrać tracąc przy tym wiele pieniędzy. Znanych jest wiele przypadków, gdzie kierowca oddał do skupu swój samochód za około 45% jego ceny. Dla nas to jawne oszustwo, dlatego możecie być Państwo pewni, że u nas takich rzeczy nie spotkacie. Jako grupa doświadczonych sprzedawców doskonale wiemy co robić, aby obydwie strony były maksymalnie zadowolone. W dzisiejszych czasach bardzo trudno sprzedać samochód po dobrej cenie. Nawet najbardziej zadbane modele mogą nie zostać sprzedane po dobrych pieniądzach a to dlatego, że większość kierowców szukających aut jest nieufnych. Jest to zrozumiałe, gdyż ciężko uwierzyć, że 10 letnie auto jest w idealnym stanie a do tego warte 25 000 złotych. My jednak nie patrzymy na rocznik samochodu, a przede wszystkim na jego stan techniczny, który badamy za pomocą naszego specjalistycznego sprzętu diagnostycznego. Dzisiaj tylko my posiadamy taki sprzęt, więc każde auto terenowe zostanie dobrze przeglądnięte. Wiemy doskonale, że każdy pojazd ma dla kierowcy wartość nie tylko finansową, ale sentymentalną, dlatego też nasza oferta finansowa jest wyższa o ten czynnik. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W miłej atmosferze wśród profesjonalistów dokonamy negocjacji korzystnej dla wszystkich, zwłaszcza dla sprzedawcy. Nasz skup samochodów terenowych to miejsce, gdzie zostaniecie zauroczeni naszą kulturą oraz podejściem do klientów. Jeśli jesteście zainteresowani naszym skupem i chcecie zostawić u nas swoje auto, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdzie dowiecie się absolutnie wszystkiego.

Skup Samochodów