Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Stare Babice Warszawa

Istnieje w Warszawie wiele skupów samochodów, ale jeden się szczególnie wyróżnia. Nasz skup samochodów Warszawa Babice to obecnie lider w pozyskiwaniu samochodów. Historia naszej firmy jest dosyć długa, gdyż jesteśmy znani od przeszło 20 lat. Lubimy robić interesy z kierowcami, a oni lubią nas. Jesteśmy dumni z zajmowanej przez nas pozycji, ponieważ wiele lat ciężkiej pracy i wysiłku jednak się opłaciło. Każdy chyba kojarzy nasz slogan, który mówi, że płacimy 10% więcej od konkurencji. To najszczersza prawda. Dzisiaj nasze ceny są wysokie, ponieważ uczciwość popłaca. Zakup samochodów dobrej, jakości i po interesujących cenach jest naszym zadaniem. O każdym czasie możemy znaleźć ofertę przygotowaną specjalnie dla Was. Nasza firma dba o swoich potencjalnych klientów. Dzięki naszym wysokim cenom kliencie mogą komfortowo zerkać w przyszłość, bo sprzedaż auta to nie tylko pozbycie się balastu, ale przede wszystkim sposób na dobry zarobek. To właśnie nasza firma kupiła najwięcej ilości samochodów zarówno osobowych jak i terenowych w roku 2012 a i w 2013 jesteśmy już samodzielnymi liderami. Nasza konkurencja codziennie szuka sposobów aby oszukać klientów, jednak my tacy nie jesteśmy. Wystarczy poczytać o nas w internecie, a sami się przekonacie, że jesteśmy najlepszym wyborem w Polsce. Nasi rzeczoznawcy to najlepiej wyszkoleni pracownicy w naszej firmie. Codziennie, dzięki specjalnym urządzeniom badają oni stan techniczny pojazdów, jak również karoserie i wiele innych podzespołów, które mogą znacznie podnieść wartość pojazdu. W drodze obecnych technologii udostępniliśmy Państwu wycenę on-line, polegającą na orientacyjnej wycenie pojazdu na podstawie wcześniej wysłanych przez Was zdjęć. Jest to oszczędność czasu klienta.Warto też wspomnieć, że pieniądze wypłacamy od ręki, a wszelkie formalności załatwiamy za Was. Jeśli podoba się Wam nasza oferta, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Dowiecie się wszystkiego, czego potrzebujecie

Skup Samochodów