Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Seat

Większość kierowców zmienia swoje auto co 3-4 lata i szukają w tym celu dobrego skupu samochodów. Jako profesjonalna firma, pragniemy zaoferować Wam nasze usługi. Nasz skup samochodów Seat to obecnie lider pod względem nie tylko pozyskiwania sporej ilości aut, ale także najwyższych cen oferowanych klientom. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak wiele nieuczciwych skupów nadal funkcjonuje. Niestety nie można wszystkich wyeliminować, ale można wybrać ten jeden skup, który zawsze zaoferuje Państwu najlepsze ceny samochodów. Nasi profesjonalni pracownicy posiadają wiele urządzeń do sprawdzania stanu technicznego pojazdu, dlatego wycena w naszej firmie odbywa się bardzo szybko. Wiele innych firm szuka ludzi naiwnych, sprzedali im swoje auta za bezcen, zapominając o podstawowych wartościach jakimi są uczciwość i prawdomówność. Nasz skup dba o potencjalnego klienta, bo to on jest najważniejszy. Dzięki Wam pozyskujemy nowych klientów, bo wiemy, że jesteśmy polecani. Oferujemy, też pomoc we wszystkich formalnościach związanych ze sprzedażą starego auta. Nasz skup samochodów Seat to synonim uczciwości i możemy to Wam zagwarantować. Według statystyk, nasza firma płaci około 9% więcej niż konkurencja i są to dane tylko z tego roku. W naszym zespole pracują ludzie doświadczeni i uczciwi, którzy przez lata kształtowali wizerunek firmy. Posiadamy najlepszych rzeczoznawców oraz inżynierów, którzy dzięki swoim nowoczesnym urządzeniom mogą realnie ocenić wartość samochodu. Dzisiaj nie musimy się martwić o swoich klientów, bo mamy ich naprawdę dużo. Dzisiaj nasza firma jest w czołówce, a wierzymy, że za kilka lat będziemy najlepsi w całej Europie. Jeśli nasza oferta zainteresowała Państwa to serdecznie zapraszamy do naszego skupu aut znajdującego się na terenie Warszawy. Wystarczy jeden telefon, a dowiecie się Państwo wszystkiego, czego potrzebujecie.

Skup Samochodów