Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Saska Kępa Warszawa

Skup samochodów Warszawa Saska Kępa to na dzisiaj najlepsza propozycja dla wszystkich kierowców, którzy pragną sprzedać swój samochodów. Skupy samochodów w Warszawie cieszą się sporą popularnością, ale sprzedający mają ogromny ból głowy aby wybrać ten najlepszy. W dobie rozwijającego się internetu mają oni jednak możliwość przeanalizowania ofert naszych i naszej konkurencji, co jest niezwykle ważne w doborze odpowiedniego skupu samochodów. Nauczeni doświadczeniem, wiemy doskonale, że wybierając nasz skup samochodów Warszawa Saska Kępa dostaniecie Państwo najwyższą cenę za proponowane modele pojazdów i możemy dać na to gwarancję. Wiemy doskonale, że każdy klient chcący sprzedać swój samochód traktuje ten czyn jako sposób na dorobienie gotówki. Nie zawsze przecież sprzedaje się samochody, które są używane - często sprzedaje się samochody, które stoją w domu lub garażu i nikt nim nie jeździ. Samochody z dnia na dzień tracą swoją wartość, dlatego sprzedaż powinna się odbyć w momencie, kiedy auto nie będzie zbyt stare i zbyt wyeksploatowane. Zarobek ze sprzedaży samochodu może być bardzo dobry i wiedzą o tym klienci. Pokładając nadzieję w naszym skupie okęcie macie Państwo gwarancję, że to realnie jest dobry sposób na zarobek. Kiedy przeanalizowaliśmy rynek, to z naszych danych statystycznych wynika, że nasze ceny są aż do 10% wyższe, niż ceny naszej konkurencji. Jest to dla nas coś, co powoduje dumę, ponieważ my tego nie odczuwamy w swoich portfelach, a co za tym idzie - uczciwość niezwykle popłaca. Mamy dwie opcje wyceny samochodów. Jedna to pojawienie się naszego pracownika ze sprzętem diagnostycznym w Waszym domu. Druga opcja to wycena online przez zdjęcia do nas przesłane co jest w pewien sposób innowacją na rynku skupu samochodów. Skup samochodów Warszawa Saska Kępa to jak widzicie firma nietuzinkowa. Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, to serdecznie Państwa zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Dowiecie się absolutnie wszystkiego, czego potrzebujecie.

Skup Samochodów