Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Renault

Renault to pojazdy francuskie, które w Polsce cieszą się sporym zaufaniem. Obecnie najwięcej samochodów tej marki można spotkać na Mazowszu, gdzie zarejestrowanych jest blisko 250 000 Renault. Nasz skup samochodów Renault bardzo ceni te samochody i jeśli macie w domu niepotrzebne Renault to chętnie je odkupimy. Interesującym faktem jest, że współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale także z firmami. Może wahasz się czy na pewno sprzedać nam swoje auto, bo masz złe wspomnienia z innymi skupami? Może tak być. Konkurencja lubi oszukiwać, a u nas tego Państwo nie zaznacie. Wystarczy, że sprawdzicie opinie o naszym skupie a sami dojdziecie do wniosku, że lepszej oferty nigdzie nie znajdziecie. Nie jesteśmy kolejnym skupem, który manipuluje swoimi klientami myśląc, że oni się nie połapią. Polacy to nie jest głupi naród i doskonale wiemy, kiedy konkurencja chce nas oskubać. W naszych obowiązkach leży by wszelki kontakt, czy interes przebiegał w przyjaznej i miłej atmosferze. Jesteśmy ludźmi kulturalnymi i wykonującymi swoją prace z pasją. Zawsze dążymy do kompromisu cieszącego obie strony, bo chcemy aby każda ze stron była zachwycona współpracą. Nasz skup samochodów Renault cieszy się powszechnym szacunkiem, dlatego możecie być Państwo pewni, że wybierając nas dokonacie najlepszego wyboru. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W miłej atmosferze wśród profesjonalistów dokonamy negocjacji korzystnej dla wszystkich. Gwarantujemy, że nasza propozycja będzie najwyższa w Polsce i możemy to Wam dać na piśmie. To samo się tyczy pieniędzy. Obecnie nasza firma na tyle się rozwinęła, że możemy dokonywać transakcji absolutnie w każdej walucie i pod tym względem również jesteśmy liderami. Nasza wycena jest darmowa, czego nie ma w zwyczaju robić konkurencja. Jeśli jesteście zainteresowani naszą firmą, to wykonajcie do nas jeden telefon, a jesteśmy przekonani, że wybierzecie właśnie nas!

Skup Samochodów