Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Praga Południe

Skup samochodów Warszawa Praga Południe to w istocie najlepszy wybór dla każdego kierowcy, który chce sprzedać swój pojazd za dobre pieniądze. Jako grupa bardzo doświadczonych mechaników wiemy doskonale, że nie otrzymacie Państwo kota w roku. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ wiele skupów dba tylko o swoje interesy i często kierowcy dają się nabrać tracąc przy tym wiele pieniędzy. Znanych jest wiele przypadków, gdzie kierowca oddał do skupu swój samochód za około 50% jego ceny. Nasz skup taki nie jest i możemy to Państwu zagwarantować. Dzisiaj, według statystyk jesteśmy absolutnie najlepiej wypłacalną firmą w Warszawie. Płacimy najwyższe ceny za pojazdy i dlatego w tym roku zrealizowaliśmy już ponad 1000 transakcji. Nasi pracownicy to fachowcy na najwyższym poziomie i z doświadczeniem na rynku skupu samochodów używanych. Skup samochodów w naszej firmie odbywa się na kilka sposobów. Weźmiemy pod uwagę wszystkie aspekty, które wpływają na wartość sprzedawanego przez państwa samochodu. Codziennie przyjmujemy wielu klientów i wyceniamy wiele aut. Możemy podjechać do klienta za darmo i przy pomocy profesjonalnego sprzętu diagnostycznego wycenić pojazd. Możemy także dokonać tego on-line, więc możecie Państwo wysłać nam kilka zdjęć samochodów i to już pomoże ocenić szacunkową wartość samochodu. Jest wiele, wiele sposobów. Nasza firma darzona jest wielkim zaufaniem i szacunkiem na, który pracowaliśmy wiele lat. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez te wszystkie lata spełniamy wszystkie wymogi oczekiwane przez klienta, a warto wiedzieć, że klienci bywają naprawdę wymagający. To, co nas wyróżnia to fakt, że pieniądze wypłacamy tego samego dnia zarówno w gotówce jak i przelewem na konto bankowe. Wystawiamy faktury i inne pokwitowania zakupu. Zadzwońcie do nas Państwo a dowiecie się dosłownie wszystkiego, o co tylko zapytacie. Jesteśmy liderami i macie Państwo naszą gwarancję udanej sprzedaży. Skup samochodów Warszawa Praga Południe to najlepszy wybór!


Skup Samochodów