Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Powypadkowych

Nasz skup samochodów powypadkowych to jedyne miejsce w Polsce, gdzie możecie sprzedać Państwo swoje samochody, które brały udział w wypadku. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Nasza firma i nasz skup w Warszawie znany jest od bardzo wielu lat. Dzisiaj po latach doświadczeń wiemy w jaki sposób ocenić wartość auta i co zrobić, aby każdy klient był maksymalnie zadowolony. Patrząc na działania konkurencji, można śmiało dojść do wniosku, że liczy się dla nich tylko zysk. Niestety, ale takie są realia dzisiejszego świata. Dzisiaj skupy chcą tylko i wyłącznie zarobić na kliencie, co nie jest ani dobre, ani skuteczne. Istniejemy na rynku od blisko piętnastu lat. W ciągu tych lat udało nam się wyrobić bardzo stabilną markę i dzisiaj uważamy siebie za liderów, ponieważ wiele statystyk mówi nam, że jesteśmy obecnie liderami. Dla nas liczy się zadowolenie klienta a nie jego portfel. Wiele firm konkurencyjnych w tej branży oferuje często bardzo śmieszne stawki za skupowane modele i robią to drogą manipulacji. Warto wiedzieć, że takimi działaniami oni daleko nie zajdą. Nasz skup samochodów powypadkowych może zagwarantować, że nasze ceny będą przynajmniej 10% wyższe od konkurencji. To, co nas bezapelacyjnie najbardziej wyróżnia to bardzo szybka wpłata pieniędzy na konto kierowcy. Możemy wypłacić gotówkę, przelać pieniądze, a także zamieniać je na inne waluty. Jesteśmy firmą otwartą na negocjacje i bardzo elastyczni, dlatego każdy nasz klient jest zawsze bardzo zadowolony ze współpracy. Skoro wybrało nas tak wielu klientów, to świadczy to o nas bardzo dobrze. Warto wiedzieć, że ludzie nie są głupi i wybierają tylko te firmy, które są rzetelne lub mają dobre opinie. Traktujemy wszystkich klientów z takim samym szacunkiem i wierzymy, że właśnie takie podejście pozwoliło nam wdrapać się na sam szczyt tego biznesu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym skupem, bo tylko w ten sposób można zacząć współpracę. Jeśli jesteście zainteresowani to czekamy na telefony.

Skup Samochodów