Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Peugeot

Peugeot to francuska legenda. Kiedy oglądamy filmy francuskie, to dosłownie każde tam auto jest marki Peugeot. Nasz skup samochodów Peugeot to firma, która jest zainteresowana kupnem dowolnej ilości samochodów tej marki. Nasi wykwalifikowani pracownicy dojeżdżają do naszych klientów na terenie całej Polski w celu szybkiej wyceny auta oraz ewentualnej pomocy załatwienia wszystkich formalności. Wiemy, że sprzedaż auta to nie tylko sposób na jego pozbycie, ale również szansa zarobienia dobrych pieniędzy. Dzisiaj nie ma za wiele skupów samochodów, które oferują dobre stawki. Najczęściej takie skupy są bardzo pazerne i nie ma szans, że sprzedawca zarobi u nich dobre pieniądze. Nasze ceny są wyższe o ponad 10%. Nierealne? Poczytajcie o nas opinie to sami się przekonacie. Przeważnie cała transakcja trwa nie dłużej niż 2 godziny. Wiele konkurencyjnych firm ma w poważaniu dobro klienta, oraz jego satysfakcję. Dla nich liczą się zyski. Nie jest to dobre podejście ponieważ raz oszukany klient nie wróci ponownie. Nasza konkurencja niestety, ale nie ma pojęcia o robieniu interesów w tej dziedzinie, dlatego to właśnie nasz skup samochodów Peugeot cieszy się większą popularnością. Do dzisiaj pozyskaliśmy ponad 1000 samochodów tej marki, a mamy nadzieję na pozyskanie kolejnych kilku tysięcy. Znamy realia rynku, dlatego wierzymy, iż tylko uczciwość popłaca. W skupie samochodów nie ma czegoś takiego jak stali klienci, jednak są stałe firmy, które regularnie z nami współpracują. Cieszy nas ten fakt, ponieważ darząc nas zaufaniem dodają nam klienci skrzydeł i to tylko pozwala nam pracować dużo lepiej. Dajemy Wam najlepsze ceny w całym województwie, a każda nasza transakcja przebiega w jak najlepszej przyjacielskiej atmosferze. Nasz skup samochodów może się pochwalić wieloma nagrodami oraz wyróżnieniami, co powinno istotnie wpłynąć na Was - sprzedawców. Jeśli interesuje Państwa nasza oferta, to serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami.

Skup Samochodów