Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Opel

Nasz skup samochodów Opel jest przekonany, że może zaoferować zdecydowanie najwyższe ceny za samochody tej marki. Dlaczego my? Dlaczego Opel? Opel to dobra firma i od lat tworzą świetne pojazdy. My, jako skup samochodów Opel traktujemy je z prestiżem, dlatego są u nas towarem wręcz pożądanym. Oferujemy bezapelacyjnie najwyższe ceny, oraz komfort w przeprowadzaniu transakcji. Wyróżnia nas wiele. Innowacyjność, oraz zaangażowanie to droga, którą obraliśmy bardzo dawno temu. To droga, którą kroczymy po dziś dzień i droga, którą zamierzamy podążać w przyszłości. Nasza firma i nasz skup ząbki identyfikuje się z rzetelnością oraz maksymalnym poszanowaniem klienta, dzięki czemu nasz skup wybrało już tak wiele osób. Dla klienta przygotowaliśmy najlepszy zespół ludzi, który zajmuje się wyceną i obsługa sprzedającego i zrobi to w fantastycznej atmosferze jak to ma w tradycji nasza firma. Jeśli mowa o tradycjach to nie można zapomnieć, że nasza 20 letnia historia jest bardzo bogata. Wygrywaliśmy już nagrody dla najlepszych firm w Polsce, a w tym roku mamy aspirację do zdobycia międzynarodowych tytułów. Dzięki naszemu doświadczeniu wycenimy Państwa pojazd jak najlepiej potrafimy. Zaoferujemy kwotę, z której będziecie Państwo na sto procent zadowoleni, ponieważ nie zwykliśmy robić czegoś pod siebie, a pod klienta. Każdy Opel ma swojego kupca, a warto wiedzieć, że my możemy naprawdę kupić dowolną ilość tych samochodów. To, co wyróżnia nas jednak zdecydowanie to pieniądze a konkretniej ich wypłata. Klient chce dostać pieniądze bardzo szybko po transakcji i my to wiemy, dlatego sprzedając samochód naszemu skupowi możecie być Państwo pewni, że tego samego dnia otrzymacie zapłatę w takiej formie, jaką sobie żywcem zażyczycie. Znamy oczekiwania klientów i chcemy je spełniać. Jeśli interesuje Was nasza oferta, to nie pozostaje nam nic innego, jak gorąco Was zachęcić do kontaktu telefonicznego z naszym skupem.

Skup Samochodów