Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Mitsubishi

Nasz skup samochodów Mitsubishi pragnie oświadczyć, że nasze ceny za skupowane samochody są absolutnie najwyższe na terenie całej Warszawy oraz Polski. Wiele nas wyróżnia spośród dość szerokiej konkurencji i bardzo nas to cieszy, ponieważ ciężką pracą doszliśmy do tego miejsca, w którym teraz się znajdujemy. Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim szybki czas wyceny oraz bezpieczeństwo na co należy zwracać szczególną uwagę, ponieważ chodzi tutaj w głównej mierze o przelewanie pieniędzy. Gotówkę wypłacamy natychmiastowo, czego nie można powiedzieć o naszej konkurencji. Jeśli wybierzecie inny skup, to będziecie musieli czekać na swoje pieniądze więcej niż tydzień, a czasem i dłużej. Od początku naszej działalności cieszymy się szacunkiem, a każdy zadowolony klient to dla nas najlepsza nagroda pod słońcem. Wierzymy, że zawsze da się „ubić udany interes" tak, aby obie strony były zadowolone i tak jest do dzisiaj - każdy nasz klient jest w pełni zadowolony i to nas ogromnie cieszy, ponieważ znamy realia tego biznesu i wiemy jakie są jego ciemne strony. Nasz skup samochodów Mitsubishi bardzo lubi te samochody i je docenia. Oferujemy kupno tych samochodów za bardzo dobre pieniądze, co powinno skutecznie zachęcić każdego, kto chce sprzedać swoje Mitsubishi. Gwarantujemy, że nasza propozycja będzie najwyższa w stolicy i mówimy tutaj całkowitą prawdę, ponieważ jeszcze żadna firma nie przebiła naszych cen z czego jesteśmy dumni. Każdy rodzaj samochodu ma swojego kupca i tym kupcem może być nasza firma. Po co szukać daleko, skoro nasza oferta jest tak blisko? Wiemy również doskonale, jak ważne są tutaj pieniądze, dlatego możecie być Państwo pewni, że jeszcze tego samego dnia pieniądze znajdą się na Państwa koncie o czym już pisaliśmy. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, to serdecznie zapraszamy do naszego punktu. Dowiecie się wszystkiego, czego oczekujecie, więc możecie mieć spokojną głowę!

Skup Samochodów