Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Mercedes

Mercedesy to klasa sama w sobie. Każdy kierowca marzy o takim samochodzie i trudno się temu dziwić, wszak Mercedesy to oznaka luksusu oraz prestiżu. Nasz skup samochodów Mercedes może się pochwalić największą liczbą transakcji. Kupiliśmy do tej pory kilka tysięcy Mercedesów, co tylko świadczy o naszej firmie. Jesteśmy pasjonatami aut, którzy od lat tworzyli ten skup a dzięki naszemu zaangażowaniu i braku strachu przed konkurencją jesteśmy teraz w takim miejscu, w którym jesteśmy. Dla nas liczy się wszystko to co ma czynniki ludzkie. Jesteśmy po prostu ludzcy, ponieważ nie robimy głupich min do złej gry jak konkurencja, a dbamy o swoich klientów, którzy szczerze to doceniają, ponieważ każdego dnia zyskujemy nowych klientów i nowych i nowych. Dzisiaj nie przejmujemy się swoją pozycją, ponieważ jesteśmy znani w całej Warszawie. Ludzie nas doceniają i codziennie dostajemy wiele telefonów z podziękowaniami za dobry interes. Klienci nas polecają. U nas nie chodzi o nasz zarobek a o zadowolenie klienta. U nas wszystko dzieje się fajnie, ponieważ najpierw macie Państwo możliwość wysłania nam e-maila ze zdjęciami samochodu a my za darmo wykonamy orientacyjną wycenę. Jeśli Państwo się zgodzicie na miejscowe oględziny to nasz wykwalifikowany pracownik w mgnieniu oka pojawi się u Państwa i również za darmo wykona wyceny ale już tej profesjonalnej co w praktyce oznacza sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, jego wyglądu oraz zachowania na jezdni. Nasz skup samochodów Mercedes może się również pochwalić laurem konsumenta za rok 2012. Zostaliśmy wybrani najlepszą firmą w Warszawie i jesteśmy z tego dumni. Dzięki naszemu doświadczeniu wycenimy Państwa pojazd jak najlepiej potrafimy. Zaoferujemy kwotę, z której będziecie Państwo na sto procent zadowoleni, ponieważ nie zwykliśmy robić czegoś pod siebie, a pod klienta. Nasza firma istnieje w tej branży od wielu lat i cieszy się dużym zaufaniem, dlatego szukając odpowiedniego skupu samochodów warto wybrać nas. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem.

Skup Samochodów