Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Lancia

Lancia to marka, która kojarzona jest z samochodami niższej klasy. Nic bardziej mylnego. Dzisiaj Lancia bardzo się rozbudowała i oferuje szeroki wachlarz swoich samochodów. Nasz skup samochodów Lancia od wielu lat jest liderem w pozyskiwaniu samochodów tego producenta. Jako bardzo rzetelna firma świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, że wymogi sprzedawców są bardzo duże. Dzisiaj każdy chce dobrze zarobić, dlatego dbając o każdego sprzedawcę, oferujemy zdecydowanie najwyższe ceny za samochody. Według statystyk, nasza firma płaci około 9% więcej niż konkurencja i są to dane tylko z tego roku. W naszym zespole pracują ludzie doświadczeni i uczciwi, którzy przez lata kształtowali wizerunek firmy. Kiedy zapytacie o nasz skup samochodów Lancia, to dowiecie się samych dobrych rzeczy. Pracowaliśmy na to bardzo długo, dlatego dzisiaj jesteśmy absolutnymi liderami. Pisaliśmy, że płacimy około 9% więcej od konkurencji, ale zdarza się, że czasem te sumy to aż 20%! To ogromne pieniądze, ale wszystko robimy gwoli uczciwości. Zatrudniamy ludzi z profesjonalnym podejściem do sprzedawcy. Aby zachęcić potencjalnego klienta oferujemy wiele wygodnych rozwiązań. Możecie Państwo wypełnić formularz on-line, gdzie dołączycie kilka zdjęć swojego samochodu, a my na tej podstawie wykonamy orientacyjną wycenę, która może mieć poważny wpływ na sprzedawcę. Nasz skup samochodów Lancia może Wam zagwarantować, ze dokonamy rzetelnej wyceny i w przeciwieństwie do konkurencji, sam sentyment sprzedaży samochodu będzie dla nas bardzo ważny. Dzięki naszemu doświadczeniu stawimy czoła najtrudniejszym wymogom klienta i jesteśmy dumni z każdej transakcji, która nam się powiedzie. Nie jest to łatwy świat, ale wkroczyliśmy do niego i zapraszamy do nas. Zachęcamy do kontaktu zarówno telefonicznego jak i mailowego a nasi pracownicy szczegółowo odpowiedzą na każde nurtujące Państwa pytanie.

Skup Samochodów