Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.




Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 




Skup Samochodów Konstancin Jeziorna

Konstancin Jeziorna to bardzo ładna okolica Warszawy, gdzie możecie znaleźć nasz skup samochodów Warszawa Konstancin Jeziorna. Dzisiaj możemy z dumą oświadczyć, że obecnie jesteśmy liderami w skupie samochodów po najwyższych cenach. Odkąd powstał nasz skup, przeżywaliśmy chwile zarówno przyjemne jak i te mniej przyjemne ze względu na naszą konkurencję. Dzisiaj możemy sobie pozwolić na kupowanie każdej marki samochodu a także aut zabytkowych. Jeśli posiadacie Państwo w swoim garażu samochód na sprzedaż, to warto zainteresować się naszą ofertą. Dla nas dwoma najważniejszymi wartościami jest uczciwość oraz zadowolenie klienta. Zawsze oferujemy odpowiednią kwotę za samochód sprzedawcy. Jak długo działamy, tak długo nie było przypadku oszukania przez nas klienta. Możecie poczytać o nas na internecie, a jesteśmy pewni, że każdy kierowca powie o nas same dobre rzeczy. Nasze doświadczenie nauczyło nas, że klient jest najważniejszy i należy robić wszystko, aby przyszły sprzedawca miał jak największe udogodnienia. Dlatego też udostępniliśmy Państwu w pełni bezpłatny dojazd na wcześniej wyznaczone miejsce, oraz wycenę auta realną pod względem wartości samochodu.Udostępniliśmy także opcje mailowej wyceny auta. Wystarczy wysłać nam drogą mailową zdjęcia Waszego pojazdu, a nasi pracownicy w przybliżeniu podadzą proponowaną kwotę. Wszystkie formalności związane ze sprzedażą samochodu załatwimy za Państwa, a pieniądze przelejemy tego samego dnia na konto sprzedawcy. Każdy samochód kupujemy na umowę kupna-sprzedaży. Skupujemy również samochody powypadkowe, bądź pojazdy, które nie posiadają ubezpieczenia lub przeglądu. Jesteśmy bardzo elastyczni, co do cen pojazdów, dlatego możecie liczyć na nasze dobre serce, oraz pełen profesjonalizm. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Odpowiemy na wszelkie Wasze pytania.

Skup Samochodów