Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Kia

Nasz skup samochodów Kia działa na terenie Warszawy od przeszło dekady. Ostatnio wystrzelił istny boom na koreańskie samochody, dlatego możemy w Polsce znaleźć aż 2 miliony zarejestrowanych samochodów marki Kia. Tak się składa, że nasz skup samochodów Kia bardzo się tymi autami interesuje i jesteśmy w stanie zapłacić najwyższe pieniądze za te samochody. Nasi profesjonalni pracownicy posiadają wiele urządzeń do sprawdzania stanu technicznego pojazdu, dlatego wycena w naszej firmie odbywa się bardzo szybko. Wycena samochodów to nasza pasja, ponieważ nasi fachowcy uczyli się tego fachu za granicą. Skupujemy samochody każdej marki, dlatego musimy mieć potężną wiedzę co do wyceny, ale obecnie skupiamy się tylko na marce Kia. Do dzisiaj udało nam się zrealizować blisko 2500 transakcji, co jak na Warszawę oraz przesyt konkurencji jest wynikiem wręcz niesamowitym. Nasze ceny są średnio o 10% wyższe niż u konkurencji, a ponadto kontakt z nami jest bardzo dobry, Wystarczy jeden telefon, a nasi pracownicy wsiądą do samochodu i podjadą do Państwa. Wiele innych firm szuka ludzi naiwnych, sprzedali im swoje auta za bezcen, zapominając o uczciwości, rzetelności oraz poszanowaniu klientów. Zdarzało się, że konkurencja kupowała samochód warty 20 tysięcy za 15 tysięcy. Czy to jest uczciwe? Niestety nie. Naszymi głównymi wartościami to uczciwość i rzetelność w wykonywanej przez nas pracy. Dążymy do tego, żeby klient miał jak najbardziej przejrzysty plan naszego działania oraz, aby oszczędzać czas naszego potencjalnego klienta. Chcemy, aby działalność naszej firmy była jak najmniej skomplikowana, dlatego sami wypełniamy wszelkie papierowe sprawy i wypłacamy gotówkę na miejscu w ciągu tego samego dnia. Nasz skup samochodów Kia pragnie zapewnić, że jesteśmy tak uczciwi, jak o nas się mówi o pisze. Codziennie dostajemy e-maile z podziękowaniami za świetne transakcje i to tylko nas motywuje do dalszej ciężkiej pracy. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Skup Samochodów