Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Japońskich

Samochody japońskie to auta, które są znane ze swojej niezawodności. Dzisiaj spora liczba kierowców kupuje takie auta. Trudno im się dziwić, wszak samochody japońskie są bardzo wytrzymałe, a i części nie są zbyt drogie. Nasz skup samochodów japońskich może się pochwalić największą ilością pozyskanych samochodów tego typu w Polsce. Wierzymy, że każdą transakcję da się dokonać korzystnie dla obu stron. Dlatego oferujemy najlepsze ceny w regionie. Jest to jedyna droga do sukcesu. Do tego celu dążymy przetartym szlakiem. Bo cóż może być lepszego jak sprawdzona metoda dająca radość wszystkim? Nasz skup samochodów japońskich to miejsce, gdzie klient poczuje się szanowany oraz lubiany. Wierzymy, że robienie uczciwych interesów popłaca w przyszłości, dlatego jesteśmy teraz liderami w skupowaniu samochodów. Dbając o udogodnienia i cenny czas naszych klientów wprowadziliśmy opcje darmowego dojazdu do klienta, niezależnie do miejsca zamieszkania. Dodatkowo oferujemy całkowicie bezpłatną wycenę wartości rzeczywistej Państwa pojazdu. Warto zaznajomić się z naszą oferta, ponieważ konkurencja od dawna wypada bardzo słabo na naszym tle. Warto znać nasz skup aut, ponieważ czasem chcemy sprzedać stare auto, które zalega w garażu i teraz może być ku temu najlepsza okazja. Według danych statystycznych, nasza firma płaci za kupowane samochody blisko 2 tysiące złotych więcej niż konkurencja. O naszej odpowiedzialności i uczciwości przekonało się tysiące klientów z całego województwa, a nawet Polski. Dajemy Wam najlepsze ceny w całym województwie, a każda nasza transakcja przebiega w jak najlepszej przyjacielskiej atmosferze. Bywają firmy, które pragną wyrwać jedynie jak najwięcej pieniędzy od klienta nie zważając na nic więcej prócz cyferek na koncie. My tacy nie jesteśmy, dlatego to właśnie nam warto zaufać. Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą to nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do kontaktu telefonicznego.

Skup Samochodów