Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Janki

Dzisiaj w Warszawie jest bardzo trudno sprzedać samochód. Obecnie po stolicy porusza się około 1 200 000 pojazdów, co jest ogromną liczbą. Szacuje się, że aż 10% tych aut jest na sprzedaż. Warto w tym miejscu nadmienić, że nasz skup samochodów Warszawa Janki bardzo chętnie kupi każdą ilość samochodów. Pracujemy w tej branży od bardzo wielu lat i doskonale wiemy, co robić, aby klient był maksymalnie zadowolony. Nasze ceny są absolutnie najwyższe na całym rynku skupów i dlatego też jesteśmy tak bardzo popularni. Naszymi głównymi wartościami to uczciwość i rzetelność w wykonywanej przez nas pracy. Dążymy do tego, żeby klient miał jak najbardziej przejrzysty plan naszego działania oraz, aby oszczędzać czas naszego potencjalnego klienta. Chcemy, aby działalność naszej firmy była jak najmniej skomplikowana, dlatego sami wypełniamy wszelkie papierowe sprawy i wypłacamy gotówkę na miejscu w ciągu tego samego dnia. Jako bardzo rzetelna firma świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, że wymogi sprzedawców są bardzo duże. Dzisiaj każdy chce dobrze zarobić, dlatego dbając o każdego sprzedawcę, oferujemy zdecydowanie najwyższe ceny za samochody. Według statystyk, nasza firma płaci około 9% więcej niż konkurencja i są to dane tylko z tego roku. W naszym zespole pracują ludzie doświadczeni i uczciwi, którzy przez lata kształtowali wizerunek firmy. Posiadamy najlepszych rzeczoznawców oraz inżynierów, którzy dzięki swoim nowoczesnym urządzeniom mogą realnie ocenić wartość samochodu. Możecie również skorzystać z naszego modelu on-line, gdzie wystarczy wypełnić formularz, dołączyć dwa zdjęcia a my na tej podstawie dokonamy orientacyjnej wyceny. Jeśli nasza oferta zainteresowała Państwa to serdecznie zapraszamy do naszego skupu aut znajdującego się na terenie Warszawy. Można również skontaktować się z nami telefonicznie. Skup samochodów Warszawa Janki gorąco do siebie zaprasza. Dzięki nam możecie pozbyć się samochodu i zarobić nieco grosza.

Skup Samochodów