Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Infiniti

Infiniti to samochody najwyższej klasy, które pochodzą ze Stanów Zjednoczonych. Nasz skup samochodów Infiniti bardzo pożąda te samochody, dlatego możecie Państwo je u nas sprzedać. Dla nas liczy się zadowolenie klienta, a nie robienie go w balona tak jak to ma w zwyczaju robić nasza konkurencja, która de facto i tak zaczyna podupadać. Nasze ceny są obecnie najwyższe za proponowane modele, dlatego wywindowało nas to na szczyt i obecnie jesteśmy liderami w zakresie skupu samochodów. Każde Infiniti, które sprzedawca chce nam sprzedać zostanie poddane dokładnym analizom, dzięki naszym urządzeniom do diagnostyki pojazdów. Nasza firma chcąc się rozwijać musi pracować bardzo długo, ale robimy to z pasją. Jesteśmy liderem pod względem obsługi i oferowanych przez nas cen. Oferujemy bezpłatną wycenę samochodu na miejscu oraz poprzez wysłanie nam zdjęć sprzedawanego samochodu drogą mailową. Zapewniamy uczciwą cenę za Państwa samochody. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak często inne skupy aut chcą zarobić krocie na nieświadomości sprzedającego ale powtarzamy, że my jesteśmy w stu procentach uczciwi. Każde Infiniti, które do nas trafi może liczyć na godne traktowanie. Zapytajcie o nas swoich znajomych z Warszawy, a na pewno się dowiecie samych dobrych rzeczy. Jesteśmy kulturalni i bardzo życzliwi. Tego nie można powiedzieć o naszej chorej konkurencji, która tylko pragnie zdzierać pieniądze ze swoich klientów. Tak się nie robi. U nas dostaniecie około 10% więcej pieniędzy za swoje Infiniti co również jest świetnym wynikiem. Warto znać nasz skup samochodów Infiniti. Wasz samochód znajdzie się w dobrym rękach a Państwa konto bankowe tego samego dnia zmieni swoją wartość i to na plus, bo wiemy że sprzedaż auto to nie tylko sposób na jego pozbycie się, ale też okazja do dobrego zarobku. Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, a powinniście być, to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Skup Samochodów