Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Dostawczych

Nasz skup samochodów dostawczych jest bardzo ceniony niemal w całej stolicy. Dzisiaj aby móc sprzedać swój samochód, należy znać dobry skup, który zaoferuje najwięcej pieniędzy. Wiemy doskonale, że wiele osób ma pewnego rodzaju uraz do skupów. Niestety, ale nasza konkurencja świetnie zadbała o to, abyśmy byli kojarzeni z nieuczciwością, dlatego warto poddać te słowa testom. Według statystyk, nasz skup samochodów dostawczych jest liderem w skupowaniu samochodów i płacimy za każdy model o 14% więcej pieniędzy, niż nasza konkurencja. Kochamy te auta i każdy ma w sobie coś wyjątkowego. Nie zdzieramy z naszego klienta ostatniego grosza. Jesteśmy firmą uczciwie działającą i cieszącą się dużym zaufaniem wśród naszych klientów, którzy skorzystali kiedyś z naszych usług. Oferujemy każdemu zainteresowanemu darmowy dojazd do klienta oraz fachową wycenę samochodów dostawczych. Doskonale znamy realia Polskiego rynku i wiemy, że każdy klient chce dostać jak najwięcej pieniędzy za swój samochód. Rozumiemy to, dlatego możemy zaoferować zdecydowanie najwyższe ceny w całej Polsce. My nie żerujemy na niewiedzy klienta ile Jego auto może kosztować, tak jak to często robią inne konkurencyjne firmy. Uczciwie stwierdzamy rzeczywistą wartość pojazdu, ponieważ zależy nam na dobrej opinii i zaufaniu. Po udanej negocjacji w miłej atmosferze, nasz fachowiec wykona za Was wszystkie formalności związane ze sprzedażą auta, a Państwo będą mogli zająć się innymi obowiązkami. Warto wiedzieć, że możemy również za Was wypowiedzieć umowę z ubezpieczycielem. Działamy bardzo szybko. Wystarczy telefonicznie umówić się wcześniej na wizytę naszego wykwalifikowanego pracownika, a on pojawi się u Państwa pod domem, określonego dnia. Nasz skup samochodów dostawczych cieszy się powszechnym szacunkiem, dlatego możecie nam Państwo zaufać, a my tego zaufania na pewno nie wykorzystamy. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdzie możecie się dowiedzieć absolutnie wszystkiego.

Skup Samochodów