Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Brwinów

Skup samochodów Warszawa Brwinów to najlepsze miejsce, gdzie możecie za dobre pieniądze sprzedać swój samochód. Historia naszego skupu jest bardzo długa i bogata w sukcesy. Obecnie zatrudniamy kilkunastu pracowników, których zadaniem jest rzetelna wycena samochodów, oraz robienie jak najlepszych interesów z klientami. Staramy się, aby oferty składane przez nas były atrakcyjne, a zaproponowana cena satysfakcjonująca naszego klienta. Oferujemy w pełni bezpłatny dojazd do klienta, a także wycenę pojazdu. Nasz rzeczoznawca to osoba uczciwa i rzetelna, która wyceni realną wartość Państwa pojazdów. Skup samochodów Warszawa Brwinów zapewnia, że jest zainteresowany kupnem każdego samochodu, obojętnie jakiej marki. Do dzisiaj udało nam się zrealizować około 24100 transakcji, co jak na Polskę jest wynikiem niesamowicie dobrym. Zaufało nam już wielu klientów i jesteśmy pewni, że zaufa kolejna grupa. Odciążamy sprzedającego, też we wszystkich formalnościach związanych ze sprzedażą samochodu. Jest to duża wygoda dla naszych klientów. Oferujemy, także wycenę na podstawie wysłanych przez Państwa zdjęć i wypełnionego formularza. Nasi rzeczoznawcą postarają się podać przybliżaną cenę, która może mieć duże znaczenie w ostatecznym rozrachunku. Jesteśmy bardzo rzetelną firmą, która ponad wszystko stawia podejście do klienta. Chcemy być dobrze kojarzeni i jak dotąd wychodzi nam to świetnie. Posiadamy najbardziej nowoczesne urządzenia do badania stanu lakieru oraz silnika, dlatego nasza wycena jest profesjonalna i w stu procentach realna. Skupujemy każdego rodzaju aut, zaczynając od nowych i używanych, kończąc na rozbitych i sprowadzonych. Z naszym skupem powinny kojarzyć się same dobre rzeczy. Dzisiaj jesteśmy liderami, ale mamy nadzieję, że dzięki Wam będziemy nimi jeszcze przez długi okres czasu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, to serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Skup Samochodów