Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów BMW

BMW to samochody z ogromną klasą. Kojarzą się z ogromnym silnikiem i trudno się temu dziwić, wszak każde BMW posiada bardzo dobry i duży silnik o niesamowitym brzmieniu. Polska jest jednym z tych krajów, gdzie po drogach porusza się ogromna ilość BMW. Często też kierowcy chcą je sprzedawać, dlatego warto znać nasz skup samochodów BMW. W naszej firmie pracują ludzie doświadczeni i uczciwi, którzy przez lata pracowali nad wizerunkiem skupu. Dzisiaj, po 15 latach od założenia skupu jesteśmy liderami w tej branży. Nasze ceny są najwyższe i szacuje się, że nasze oferty aż o 12% są wyższe niż oferty konkurencji. W naszej ofercie mamy zupełnie darmowy dojazd do klienta, mało tego. Wycena Waszego auta przez naszego pracownika, także jest zupełnie bezpłatna. Oferujemy także wyceny internetowe. Wystarczy wysłać nam na skrzynkę kilka zdjęć samochodu, a my na ich podstawie dokonamy orientacyjnej wyceny, która ma wielkie znaczenie dla klienta. W naszej firmie pracują ludzie doświadczeni i uczciwi, którzy przez lata pracowali nad wizerunkiem skupu. Dzisiaj, po 15 latach od założenia skupu jesteśmy liderami w tej branży. Nasze ceny są najwyższe i szacuje się, że nasze oferty aż o 12% są wyższe niż oferty konkurencji. W naszej ofercie mamy zupełnie darmowy dojazd do klienta, mało tego. Wycena Waszego auta przez naszego pracownika, także jest zupełnie bezpłatna. Gotówki jest wypłacana tego samego dnia, co jest niespotykane wśród naszej konkurencji. Gwarantujemy wysokie ceny, nawet za auta powypadkowe czy niesprawne. Po takie samochody zjawiamy się z własnym transportem, a Ty nie dość, że za to nie płacisz, to jeszcze nie odbija się to na cenie, jaką oferujemy za Twoje auto. Dzisiaj każdy kierowca może sprzedać swoje auto za bardzo dobre pieniądze. Wiemy, jak rozmawiać z klientem i prowadzić interesy, aby obydwie strony były maksymalnie zadowolone. Jeśli nam ufasz to zadzwoń do na koniecznie!

Skup Samochodów