Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Audi

Samochody marki Audi to piękne maszyny z jeszcze lepszym silnikiem. Audi to samochody klasy wyższej, dlatego nie powinien dziwić fakt, że są to jednostki bardzo drogie. Dzisiaj na rynku można kupić dosłownie każdy pojazd i tak samo szybko go sprzedać. Nasz skup samochodów bardzo lubi Audi, dlatego chętnie je od Państwa odkupimy. Skupy samochodów w Warszawie cieszą się sporą popularnością, ale sprzedający mają ogromny ból głowy aby wybrać ten najlepszy. W dobie rozwijającego się internetu mają oni jednak możliwość przeanalizowania ofert naszych i naszej konkurencji, co jest niezwykle ważne w doborze odpowiedniego skupu samochodów. Nauczeni doświadczeniem, wiemy doskonale, że wybierając nasz skup samochodów Audi nie tylko możecie pozbyć się swojego auta, ale również sowicie na tym interesie zarobić. A o to chyba chodzi sprzedawcy, prawda? Możecie Państwo zamówić naszego rzeczoznawcę, który ZA DARMO podjedzie do miejsca, które wskażecie i za pomocą profesjonalnego sprzętu dokona on szczegółowej wyceny, a możecie również przesłać nam kilka zdjęć swojego pojazdu i ma na ich podstawie dokonamy orientacyjnej wyceny. Takie orientacyjne wyceny mają ogromne znaczenie w późniejszej transakcji, ponieważ już na wstępie pokazują ile wart jest proponowany samochód. Audi to szczególna marka, dlatego wycena samochodów niemieckiego producenta trwa nieco dłużej. Dlaczego? Ponieważ auto posiada wiele schowanych podzespołów, które mogą mieć znaczenie w wycenie samochodu. Doskonale rozumiemy podejście klientów do skupów i jest to poniekąd wina naszej konkurencji, która nie dba o swoich klientów i ich traci. Nasz skup stara się odbudować renomę tego typu firm poprzez maksymalnie najwyższe ceny skupowanych pojazdów. Interesują nas wszystkie samochody marki Audi, dlatego jeśli jesteście zainteresowani sprzedażą swojego samochodu, to warto wybrać nas. Najpierw zachęcamy jednak do kontaktu telefonicznego.

Skup Samochodów