Cars-T Skup Samochodów

Infolinia: 500 666 553

Jakie Auta Kupimy

1. Zarejestrowane w kraju

2. Nie starsze niż 15 lat.

3.Auta całe nieuszkodzone

4. Auta uszkodzone, powypadkowe

5 .Uszkodzone mechanicznie

6. Chętnie nietypowe, ciekawe, zabytkowe.

7.Kupujemy od osób prywatnych oraz firm.

8.Samochody tanie i drogie.

Jeśli posiadasz inne auto które nie spełnia powyższych warunków to również możesz wysłać nam formularz , przekażemy Twoje zgłoszenie do firm współpracujących z nami, które zajmują się starszymi autami.

Kontakt

kontakt z firma

        Zadzwoń     

            500 666 553

          Wyślij

Formularz Szybkiej Wyceny 

    Napisz wiadomość

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy!


Jesteśmy firmą obecną na rynku od blisko 15 lat, od początku naszej działalności zajmujemy się skupem samochodów, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym naszym klientem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie skupem aut, nasze doświadczenie pozwala realnie wycenić każdy samochód zarówno pełnosprawny jak i uszkodzony. kupujemy dość dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską naszą marżą, dzięki temu klienci chętnie nam sprzedają Swoje auta, a my zarabiamy na dużej ilości. Jesteśmy słowni i rzetelni, klienci często wracają do nas jak również polecają nasze usługi swoim znajomym. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów.
Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?

Chciałbyś uzyskać korzystną cenę?

Twój samochód wymaga sprzątania i napraw, a Ty już nie chcesz się tym zajmować?

Nie chcesz tracić czasu, zależy Ci na załatwieniu wszystkich formalności podczas jednego spotkania?

Właśnie nasza oferta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb !!!

Nie Czekaj - Zadzwoń lub Napisz do nas !!!                       

Sprawdź bez żadnych zobowiązań.


Jak Wyceniamy

Każde auto jest wyceniane w sposób indywidualny. Biorąc pod uwagę bieżące tendencje rynkowe oraz zmieniające się zainteresowanie różnego rodzaju autami nie możemy wyceniać jedynie na podstawie wartości katalogowych typu Eurotax. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę szereg dodatkowych czynników takich jak kolor, stopień zużycia, rodzaj nadwozia, zapotrzebowanie na dany model na rynku wtórnym. W przypadku aut uszkodzonych bierzemy pod uwagę realne koszty napraw, wartości serwisowe jak powszechnie wiadomo są znacznie zawyżone i niejednokrotnie mogą przekroczyć wartość używanego samochodu. 

Nasze wyceny są atrakcyjne, realnie płacimy więcej niż komisy i salony samochodowe, zadzwoń lub napisz i sprawdź Sam !!!


  

                           Płatność i Formalności

                                                                                                                              Płatności dokonujemy zawsze przy podpisaniu umowy, w dowolnej wybranej przez Ciebie formie.

Najczęściej płacimy gotówką ale jak najbardziej możemy zapłacić przelewem, wpłacić w okienku bankowym lub wypłacić z bankomatu. Pozostawiamy tu pełną dowolność, dla nas nie ma znaczenia jaką formę Państwo wybiorą.

Umowa kupna zawsze jest sporządzana podczas zakupu, nigdy nie proponujemy umów komisowych, napisania na inną osobę, dostarczenia umowy w innym terminie i innych niezgodnych z prawem i niejasnych form. Nasze transakcje są zawsze przejrzyste, a kupującym jest ta osoba z którą właśnie Państwo się spotkaliście. 
Skup Samochodów Łomianki

Łomianki to dzielnica Warszawy, gdzie znajdziecie Państwo nasz skup samochodów Warszawa Łomianki. Jesteśmy bardzo doświadczoną firmą, która tą tematyką zajmuje się od bardzo wielu lat. Sprzedaż samochodu to biznes, na sukces którego składa się wiele rzeczy. To, co nas wyróżnia to sposób wyceny za poszczególne modele, ponieważ możemy to robić dojeżdżając do klienta, bądź też dokonać wyceny mailowo co jest niejako udogodnieniem i wielką innowacją na tym rynku. Nasi klienci nie muszą się martwić również o formalności, gdyż załatwiamy wszystkie sprawy od ręki. Zapewniamy uczciwą cenę za Państwa samochody. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak często inne skupy aut chcą zarobić krocie na nieświadomości sprzedającego ale powtarzamy, że my jesteśmy w stu procentach uczciwi. Wystarczy, że zapoznacie się z opiniami o naszym skupie, a sami zobaczycie, że oferujemy zdecydowanie najlepsze pieniądze. Gotówka jest wypłacana tego samego dnia, czego nie zaoferuje Państwu żadna inna firma. Skup samochodów Warszawa Łomianki może zagwarantować, że nie znajdziecie drugiej takiej firmy w Polsce. Pieczołowicie sprawdzamy stan techniczny pojazdu, ale także rozumiemy sentyment sprzedających, dlatego wartość auta zawsze jest po stronie klienta i dzięki temu skupujemy je po bardzo dobrych dla sprzedawcy cenach. Obecnie w naszej załodze pracuje kilku rzeczoznawców oraz wielu inżynierów motoryzacji, dlatego możecie być Państwo pewni, że wycena będzie całkowicie rzetelna i zadowalająca. Jeśli konkurencja oferuje 10 000 złotych, to my możemy zaoferować aż 10% więcej. Takie oferty nie zdażają się często. Dzięki naszemu doświadczeniu stawimy czoła najtrudniejszym wymogom klienta. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, to serdecznie zapraszamy do naszego skupu aut.

Skup Samochodów